Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony.

Inkubator

Zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości Neocraft i rozpocznij z nami współpracę. W ramach naszych działań masz szansę na uzyskanie solidnego know-how oraz środków finansowych na prowadzenie nowych projektów. To właśnie Ty jako osoba jesteś dla nas najważniejszy.  Żaden, nawet najlepszy biznes plan nie zostanie skutecznie zrealizowany bez osoby, która silnie wierzy w jego sukces. 

 

W ramach Inkubatora Neocraft chcemy nawiązać współpracę z kompetentnymi i kreatywnie myślącymi osobami z pasją, które chcą w życiu zbudować własny biznes i przekłuć go na "pieniądz". Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych przedsiębiorców jak i mniej doświadczone osoby. 

Inkubator Przedsięwzięć NeoCraft